info@unik360.net
  +383 44 930 366
  Ferizaj, Kosovë
www.feteducafe.com

FeteduCafe

- Dyqan online (e-commerce) për Feteducafe, këtë dyqan në internet që ofron gamë të gjerë të kafesë. Vizitorët mund të eksplorojnë një gamë të gjerë opsionesh kafeje, të qëndrojnë të përditësuar me tendencat më të fundit dhe të bëjnë blerje pa probleme.

- Për më tepër, ne kemi inkorporuar një ndërfaqe administrative intuitive të përshtatur për ekipin e Feteducafe. Kjo veçori e fuqizon këtë staf që të menaxhojë pa mundim shfaqjet e produkteve, të ngarkojë pamje mahnitëse dhe t'i komunikojë përditësime të rëndësishme.

Shiko shembullin
Shiko shembullin

Lorem libero donec

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Cras justo odio, dapibus ac facilisis in, egestas eget quam. Donec id elit non mi porta gravida at eget metus.

Mos ngurroni të na kontaktoni. Ne jemi këtu për të ndihmuar dhe për të përgjigjur në çdo pyetje që keni.

Kontakti